RWR89S1R62BSS70
MFR.Part #
RWR89S1R62BSS70
JLCPCB Part #
C3442411
Description
-55℃~+250℃ 1.62Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors