CW01082K00JB14
MFR.Part #
CW01082K00JB14
JLCPCB Part #
C1429939
Description
-65℃~+350℃ 13W 82kΩ Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors