RWR89S1501FRS73
MFR.Part #
RWR89S1501FRS73
JLCPCB Part #
C1831010
Description
-55℃~+250℃ 1.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors