WW3FTR220
MFR.Part #
WW3FTR220
JLCPCB Part #
C2593578
Description
-55℃~+350℃ 220mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS