RWR89NR390FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89NR390FRB12
JLCPCB Part #
C1470859
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 390mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors