MBA0204AC6199FC100
MFR.Part #
MBA0204AC6199FC100
JLCPCB Part #
C1400798
Description
-55℃~+155℃ 400mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS