RWR89NR332FRB12
MFR.Part #
RWR89NR332FRB12
JLCPCB Part #
C1470692
Description
-55℃~+250℃ 332mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors