RWR89NR133FRRSL
MFR.Part #
RWR89NR133FRRSL
JLCPCB Part #
C1841113
Description
-55℃~+250℃ 133mΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors