RWR89N4700FRB12
MFR.Part #
RWR89N4700FRB12
JLCPCB Part #
C1463267
Description
-55℃~+250℃ 3W 470Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors