RWR89N4750FRB12
MFR.Part #
RWR89N4750FRB12
JLCPCB Part #
C1463283
Description
-55℃~+250℃ 3W 475Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors