RWR89N1R00DRS70
MFR.Part #
RWR89N1R00DRS70
JLCPCB Part #
C1840490
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±0.5% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors