RWR89N1R00BRS70
MFR.Part #
RWR89N1R00BRS70
JLCPCB Part #
C1842462
Description
-55℃~+250℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±0.1% ±400ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors