RWR89N1270FRS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR89N1270FRS70
JLCPCB Part #
C1833492
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+250℃ 127Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors