RWR84SR200FRBSL
MFR.Part #
RWR84SR200FRBSL
JLCPCB Part #
C1487014
Description
-55℃~+250℃ 200mΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors