RWR84SR125FRB12
MFR.Part #
RWR84SR125FRB12
JLCPCB Part #
C1486347
Description
-55℃~+250℃ 125mΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors