RWR84S8R66FRB12
MFR.Part #
RWR84S8R66FRB12
JLCPCB Part #
C1478505
Description
-55℃~+250℃ 7W 8.66Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors