NWW5JT12R0
MFR.Part #
NWW5JT12R0
JLCPCB Part #
C2594016
Description
-55℃~+350℃ 12Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS