RWR84S3900FRB12
MFR.Part #
RWR84S3900FRB12
JLCPCB Part #
C1477742
Description
-55℃~+250℃ 390Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors