RWR84S3830FRB12
MFR.Part #
RWR84S3830FRB12
JLCPCB Part #
C1477863
Description
-55℃~+250℃ 383Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors