RWR84S2490BRB12
MFR.Part #
RWR84S2490BRB12
JLCPCB Part #
C3529481
Description
-55℃~+250℃ 249Ω 7W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors