RWR84S2150FRS73
MFR.Part #
RWR84S2150FRS73
JLCPCB Part #
C3519566
Description
-55℃~+250℃ 215Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors