RWR84N3321FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR84N3321FRB12
JLCPCB Part #
C1487649
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+250℃ 3.32kΩ 7W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors