RWR82SR365FRB12
MFR.Part #
RWR82SR365FRB12
JLCPCB Part #
C1470335
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 365mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors