CH0603-75RGFTA
MFR.Part #
CH0603-75RGFTA
JLCPCB Part #
C4112641
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS