RWR82S4R22FRB12
MFR.Part #
RWR82S4R22FRB12
JLCPCB Part #
C1457946
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 4.22Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors