CRCW12061R30JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12061R30JNEAHP
JLCPCB Part #
C4213323
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS