RWR82S1430FRB12
MFR.Part #
RWR82S1430FRB12
JLCPCB Part #
C1456126
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 143Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors