RWR82N35R2BRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR82N35R2BRB12
JLCPCB Part #
C3350316
Package
Plugin,D2xL7.9mm
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 35.2Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors