RWR82N4990FSB12
MFR.Part #
RWR82N4990FSB12
JLCPCB Part #
C1478446
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 499Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors