RWR82N1R50FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR82N1R50FRB12
JLCPCB Part #
C1470540
Package
Plugin,D2xL7.9mm
Description
-55℃~+250℃ 1.5W 1.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2xL7.9mm Through Hole Resistors