Y162816K5000D0W
MFR.Part #
Y162816K5000D0W
JLCPCB Part #
C3999421
Description
-55℃~+150℃ 16.5kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount