RWR81SR267FSS70
MFR.Part #
RWR81SR267FSS70
JLCPCB Part #
C3421680
Description
-55℃~+250℃ 1W 267mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors