BFC233824154
MFR.Part #
BFC233824154
JLCPCB Part #
C6514345
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS