RWR81S9R53FRS73
MFR.Part #
RWR81S9R53FRS73
JLCPCB Part #
C1830530
Description
-55℃~+250℃ 1W 9.53Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors