Y000740R0000D9L
MFR.Part #
Y000740R0000D9L
JLCPCB Part #
C1462299
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 40Ω 600mW ±0.5% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS