RWR81S8870FRB12
MFR.Part #
RWR81S8870FRB12
JLCPCB Part #
C1450996
Description
-55℃~+250℃ 1W 887Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors