RWR81S4870FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81S4870FRB12
JLCPCB Part #
C1450951
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 487Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors