RWR81S4R02FRB12
MFR.Part #
RWR81S4R02FRB12
JLCPCB Part #
C1453753
Description
-55℃~+250℃ 1W 4.02Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors