RN65C8250FBSL
MFR.Part #
RN65C8250FBSL
JLCPCB Part #
C1427863
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors