RWR81S1R18FRB12
MFR.Part #
RWR81S1R18FRB12
JLCPCB Part #
C3487073
Description
-55℃~+250℃ 1.18Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors