Y006299K0000T9L
MFR.Part #
Y006299K0000T9L
JLCPCB Part #
C1487959
Description
-55℃~+125℃ 600mW 99kΩ ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS