RWR81S1600DSBSL
MFR.Part #
RWR81S1600DSBSL
JLCPCB Part #
C1483505
Description
-55℃~+250℃ 160Ω 1W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors