Y00602K15000E0L
MFR.Part #
Y00602K15000E0L
JLCPCB Part #
C1455915
Description
-55℃~+125℃ 2.15kΩ 250mW ±0.2% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS