RWR81S1200FRB12
MFR.Part #
RWR81S1200FRB12
JLCPCB Part #
C1450448
Description
-55℃~+250℃ 120Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors