RWR81S1100FPB12
MFR.Part #
RWR81S1100FPB12
JLCPCB Part #
C1450485
Description
-55℃~+250℃ 110Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors