RWR81S10R0BRS73
MFR.Part #
RWR81S10R0BRS73
JLCPCB Part #
C1840582
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 1W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors