RWR81NR301FRS73
MFR.Part #
RWR81NR301FRS73
JLCPCB Part #
C3391383
Description
-55℃~+250℃ 1W 301mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors