BFC233844104
MFR.Part #
BFC233844104
JLCPCB Part #
C6131106
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 300V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS