RWR81NR249FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81NR249FRRSL
JLCPCB Part #
C1841735
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 1W 249mΩ Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors