RWR81NR162FRB12
MFR.Part #
RWR81NR162FRB12
JLCPCB Part #
C1478352
Description
-55℃~+250℃ 162mΩ 1W Wirewound Resistor ±1% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors